Sejf do użytku domowego powinien służyć do przechowywania takich rzeczy jak: akty notarialne, Paszport, Polisy, Laptop, Weksle, Nośniki danych, Broń i amunicja, Biżuteria, Karty kredytowe
Sejf to zabezpieczenie mechaniczne, dużo trudniejsze do sforsowania, niż system alarmowy. Dodatkowo chroni ukryty w nim depozyt w ciągu kilkunastu minut, jakie upłyną od uruchomienia alarmu do momentu przybycia ochrony.
Sejfy i szafy zgodne z dyrektywą RODO - oferta dla wymagających.Warto wspomnieć, że zastosowanie odpowiednich środków bezpieczeństwa przyczynia się nie tylko do wypełnienia stawianych przez regulacje RODO obowiązków, ale i stanowi dobrą praktykę handlową. Zabezpiecza się dzięki temu przed ewentualną szkodą wobec organizacji, np. w wyniku upublicznienia wrażliwych informacji dotyczących klientów czy stosowanej polityki cenowej.
Zasadnicze pytanie w tej kwestii brzmi: „Kiedy hotel nie odpowiada za rzeczy osobiste swoich gości?” Można powiedzieć, iż obiekty noclegowe zobowiązane są do odpowiedniego zabezpieczenia dobytku swoich gości na okres całego ich pobytu.
Jak widzimy sejfy znajdują zastosowanie nie tylko przy przechowywaniu naszych dóbr osobistych czy dokumentów firmowych.
Showing 1 to 5 of 15 (1 Pages)