Sejfy i szafy zgodne z dyrektywą RODO - oferta dla wymagających.Warto wspomnieć, że zastosowanie odpowiednich środków bezpieczeństwa przyczynia się nie tylko do wypełnienia stawianych przez regulacje RODO obowiązków, ale i stanowi dobrą praktykę handlową. Zabezpiecza się dzięki temu przed ewentualną szkodą wobec organizacji, np. w wyniku upublicznienia wrażliwych informacji dotyczących klientów czy stosowanej polityki cenowej.
Zasadnicze pytanie w tej kwestii brzmi: „Kiedy hotel nie odpowiada za rzeczy osobiste swoich gości?” Można powiedzieć, iż obiekty noclegowe zobowiązane są do odpowiedniego zabezpieczenia dobytku swoich gości na okres całego ich pobytu.
Jak widzimy sejfy znajdują zastosowanie nie tylko przy przechowywaniu naszych dóbr osobistych czy dokumentów firmowych.
A to zagwozdka! Niewiele osób zdaje sobie sprawę, iż apteki zobowiązane są do przechowywania określonych preparatów z uwzględnieniem najwyższych norm bezpieczeństwa. Dotyczy to nie tylko środków odurzających, ale również… leków przeterminowanych.
Po co trzymać broń w sejfie? Wbrew pozorom nie jest to moda rodem z filmów z Al Pacino… Funkcjonująca na terenie naszego kraju Ustawa o broni i amunicji wymaga od nas odpowiedniego przechowywania broni.
Showing 1 to 5 of 13 (1 Pages)