Filtrowanie

Włączone filtry:
  Wysokość (wymiar zewnętrzny) [mm]
  Szerokość (wymiar zewnętrzny) [mm]
  Głębokość (wymiar zewnętrzny) [mm]
  Klasa antywłamaniowa

  Kategorie

  Promocje

  klasa A - do przechowywania dokumentów poufnych wg. MON Jest 15 produktów.

  Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
  Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

  Szafy przeznaczone do przechowywania dokumentów o charakterze poufnym według MON to najwyższa kategoria zabezpieczeń akt i dokumentów. W ofercie szafy na dokumenty poufne wykonane zgodnie z odpowiednim rozporządzeniem ministra oraz zarządzeniami MON nr 46 i 57.

  W szafach zastosowano korpus i drzwi szafy z blachy stalowej o wysokiej odporności na włamania. W wersji standardowej wszystkie szafy posiadają zamek w klasie A. Drzwi w szafach na dokumenty są blokowane na trzech krawędziach rozbudowanym systemem ryglujący. Najpopularniejsze szafy na dokumenty niejawne wykorzystywane w pomieszczeniach biurowych i archiwach. Dostosowane do przechowywania ważnych dokumentów, akt, a także sprzętu komputerowego.

  Szafy na dokumenty niejawne zamykane są na zamek kluczowy w klasie A. Ponadto możliwe dodatkowe wyposażenie w postaci między innymi: dodatkowej skrytki, dodatkowych półek, dodatkowych zamków lub wymiany zamka na elektroniczny albo szyfrowy. Szafy na dokumenty poufne dostępne w kolorach: jasnoszarym i beżowym z możliwością wyboru dowolnej barwy z palety RAL (na zamówienie)