Kategorie

Promocje

Szafy na dokumenty Jest 45 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 45 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 45 elementów

Wszędzie tam, gdzie bezpieczeństwo przechowywania akt i dokumentów odgrywa ważną rolę, szafa na dokumenty stanowi najlepsze i najbardziej niezawodne zabezpieczenie. W sejfnet.pl rozumiemy potrzeby naszych klientów, dlatego mamy dla Państwa szeroki wybór produktów.

W zależności od żądanego poziomu bezpieczeństwa, oferujemy szafy na dokumenty w różnych klasach: bezklasowe, 0, S1, S2, a także szafy do przechowywania dokumentów zgodnie z procedurami i wymaganiami MON (A, B oraz C).

Oferowane w sejfnet.pl szafy na dokumenty wykazują podstawową ognioodporność na poziomie 30 minut (test fabryczny). W zależności od poziomu zabezpieczenia, zamykane na zamek kluczowy EuroLocks lub całą gamę zabezpieczeń (w przypadku klasy C według MON).

W ofercie szafy w wielu rozmiarach i pojemnościach – wybór produktu dopasowanego do potrzeb nie powinien stanowić problemu, a szeroka gama wymiarów zewnętrznych ułatwi dopasowanie do istniejącego wyposażenia pomieszczenia. Każda szafa na dokumenty dostępna w kolorze jasnoszarym lub beżowym.