Filtrowanie

Włączone filtry:

  Kategorie

  Promocje

  Sejfy Ognioodporne Jest 221 produktów.

  na stronę
  Pokazuje 1 - 30 z 221 elementów
  Pokazuje 1 - 30 z 221 elementów

  Sejfy ognioodporne mają na celu zarówno zabezpieczenie antywłamaniowe, jak i ochronę zgromadzonych przedmiotów przed pożarem, pyłami gaśniczymi, jak również i gazami powstającymi wskutek działania pożaru. W sejfnet.pl dbamy o szeroki wybór niezawodnych produktów.

  Kluczowym czynnikiem, charakteryzującym sejfy ognioodporne pod względem ich właściwości, jest klasa ognioodporności. W naszym sklepie znajdą Państwo szeroką gamę produktów zapewniających ochronę przechowywanych przedmiotów na co najmniej 30, 60 lub nawet 120 minut działania pożaru.

  Oczywiście każdy domowy sejf ognioodporny to ochrona przeciw działaniu ognia, ale również solidne i niezawodne zabezpieczenie antywłamaniowe w klasach od S1 do I. W zależności od potrzeb, sejfy mogą być zamykane na zamki kluczowe, szyfrowe elektroniczne lub mechaniczne.

  Szeroki wybór pod względem wymiarów i pojemności to łatwość doboru odpowiedniego produktu, dzięki czemu sejf domowy ognioodporny będzie można z łatwością dopasować do zabudowy pomieszczenia. W standardzie kolor jasnoszary, na zamówienie dowolny z palety RAL.