Kategorie

Promocje

Szafy na broń długą Jest 169 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 169 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 169 elementów

Przechowywanie broni w odpowiednio do tego przygotowanej szafie to wymóg prawny regulowany przez rozporządzenie odpowiedniego ministra. W sejfnet.pl dbamy o to, by pomagać Państwu nie tylko dopełnić obowiązku wobec prawa, ale zapewnić faktyczne bezpieczeństwo, dlatego współpracujemy z renomowanymi producentami i oferujemy najbardziej niezawodne szafy myśliwskie, by Państwa broń długa była bezpieczna.

Oferta naszego sklepu obejmuje szafy w różnych klasach bezpieczeństwa. Każda szafa na broń, którą mogą u nas Państwo znaleźć, wykonana jest zgodnie z obowiązującymi normami i gwarantuje bezpieczeństwo na poziomie co najmniej S1.

Szafa do broni myśliwskiej powinna być nie tylko bezpieczna, ale też odpowiednio pojemna. W zależności od potrzeb, mogą Państwo sugerować się zarówno liczbą uchwytów na broń (od kilku do kilkunastu), jak również i wymiarami wewnętrznymi, które pozwolą zorientować się, czy szafa myśliwska będzie właściwa dla wybranej broni długej.

Produkty dostępne w sejfnet.pl to szeroka gama wymiarów zewnętrznych, co jest gwarancją, że szafa na broń znajdzie swoje miejsce w pomieszczeniu, a jej ustawienie nie będzie problematyczne. Najpopularniejsze zamknięcie to atestowany zamek kluczowy klasy A.

Zgodne z normami PN - EN 14450 i EN 1143 - 1.