Filtrowanie

Włączone filtry:

  Kategorie

  Promocje

  Szafy ognioodporne na dokumenty Jest 110 produktów.

  na stronę
  Pokazuje 1 - 30 z 110 elementów
  Pokazuje 1 - 30 z 110 elementów

  Dostępne w sejfnet.pl szafy ognioodporne to solidne, niezawodne zabezpieczenie antywłamaniowe, a także doskonała ochrona przechowywanych dokumentów i wartościowych przedmiotów na wypadek pożaru. Każda dostępna w naszym sklepie szafa ognioodporna doskonale chroni przed ogniem, pyłami gaśniczymi oraz gazami powstającymi podczas pożaru.

  W naszej ofercie znajdą Państwo szafy w różnych klasach odporności ogniowej, zapewniające bezpieczeństwo przez minimum 30, 60 lub 120 minut, które doskonale sprawdzają się w przechowywaniu dokumentów i wartościowych przedmiotów.

  Poza zabezpieczeniem przeciwogniowym, szafa ognioodporna pełni również funkcję zabezpieczenia antywłamaniowego. Oferujemy produkty w klasach bezpieczeństwa od S1 do II. Szafy mogą być zamykane na niezawodny zamek kluczowy, szyfrowy elektroniczny lub szyfrowy mechaniczny.

  Do wyboru jest szeroka gama szaf o różnych wymiarach, dzięki czemu bez trudu wybiorą Państwo produkt, który nie tylko zapewni odpowiednią pojemność, ale i będzie łatwy do wkomponowania w układ pomieszczenia. Szafy w kolorze jasnoszarym, niektóre z możliwością wyboru dowolnego koloru z palety RAL (na zamówienie).