Kategorie

Szafa na broń długą Jest 103 produktów.

Przechowywanie broni w odpowiednio do tego przygotowanej szafie to wymóg prawny regulowany przez rozporządzenie odpowiedniego ministra. W sejfnet.pl dbamy o to, by pomagać Państwu nie tylko dopełnić obowiązku wobec prawa, ale zapewnić faktyczne bezpieczeństwo, dlatego współpracujemy z renomowanymi producentami i oferujemy najbardziej niezawodne szafy myśliwskie i inne.

Oferta naszego sklepu obejmuje szafy w różnych klasach bezpieczeństwa. Każda szafa na broń, którą mogą u nas Państwo znaleźć, wykonana jest zgodnie z obowiązującymi normami i gwarantuje bezpieczeństwo na poziomie co najmniej S1.

Szafa do broni myśliwskiej powinna być nie tylko bezpieczna, ale też odpowiednio pojemna. W zależności od potrzeb, mogą Państwo sugerować się zarówno liczbą uchwytów na broń (od kilku do kilkunastu), jak również i wymiarami wewnętrznymi, które pozwolą zorientować się, czy szafa myśliwska będzie właściwa dla wybranej broni.

Produkty dostępne w sejfnet.pl to szeroka gama wymiarów zewnętrznych, co jest gwarancją, że szafa na broń znajdzie swoje miejsce w pomieszczeniu, a jej ustawienie nie będzie problematyczne. Najpopularniejsze zamknięcie to atestowany zamek kluczowy klasy A.

na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 103 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 103 elementów