Kategorie

Promocje

REGULAMIN WNIESIEŃ SejfNet

REGULAMIN WNIESIEŃ SejfNet

(obowiązuje od 7 października 2022 r.)


Wniesienia wykonywane przez SejfNet są realizowane przez jedną osobę z użyciem schodołaza, na którym szafa musi być zainstalowana na plecach, stąd poniższe ograniczenia.

1) Wniesienie odbywa się do pierwszej przeszkody niemożliwej do bezpiecznego przejścia ze schodołazem z towarem.

2) Przeszkody takie to w szczególności przesmyki na trasie wniesienia o szerokości mniejszej niż szerokość wnoszonej szafy/sejfu + 5 cm. , np. gdy szafa ma 60 cm szerokości, na trasie nie może być miejsca węższego niż 65 cm. Odnośnie wysokości konieczny jest zapas co najmniej 20 cm w stosunku do wysokości szafy/sejfu. Wszelkie wymiary liczą się z uwzględnieniem ewentualnych wystających elementów takich jak np.: skrzynki na listy, poręcze, kaloryfery, lampy itd.

3) Zazwyczaj najpoważniejszą przeszkodą są zakręty, szczególnie na schodach – w takiej sytuacji („zawijane schody”) prześwit na zakręcie musi wynosić co najmniej szerokość szafy + 30 cm, a w przypadku szaf o szerokości od 60 cm +40 cm, czyli w przypadku szafy o szerokośći 80 cm, co najmniej 120 cm – spowodowane jest to tym, że szafa musi zmieścić się po przekątnej, jest też odchylona od pionu na schodołazie, a schody w takiej sytuacji od wewnętrznej strony mają bardzo wąskie stopnie.

4) Oprócz powyższych wymogów półpiętra muszą mieć co najmniej 100 cm szerokości (głębokości), tak by pracownik był w stanie się na nich zmieścić ze schodołazem w pozycji lekko pochylonej i nie był zmuszony ustawiać szafy do pozycji pionowej, co jest niebiezpieczne.

5) Na trasie nie mogą znajdować się bardzo miękkie podłoża, które uniemożliwią jazdę schodołaza, lub mogą zostać uszkodzone przez schodołaz. Schodołaz ma gumowe koła, więc możliwość uszkodzenia dotyczy tylko bardzo delikatnych podłoży, schodów z bardzo miękkiego drewna itd.

6) Trasa przejazdu musi być uprzątnięta z wszelkich przedmiotów/zanieczyszczeń mogących utrudnić bądź uniemożliwić usługę.

7) Nie wykonujemy żadnych operacji wymagających użycia pasów, czy udziału dwóch osób, chyba że tego typu usługę Państwo zamówili. W takiej sytuacji nie mają zastosowania pkt. od 1 do 5.

8) Lokalizacja musi zapewniać zaparkowanie w odległości nie większej niż 100 m od wejścia do budynku

Szanowni Klienci, prosimy zrozumieć, że staramy się aby usługa wniesienia odbyła się tanio, sprawnie i bezpiecznie dla Was, Waszych domowników, pracownika SejfNet, oraz bez szkód w Waszym mieniu, stąd powyższe ograniczenia. Ze swojej strony zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań by wykonać usługę tak by Państwo byli z niej zadowoleni.
I tak się dzieje w 99% przypadków, ku zadowoleniu jak do tej pory kilkuset Klientów.