W związku z sytuacją epidemiologiczną oraz opóźnieniami w dostawach od producentów, przed zamówieniem prosimy o kontakt drogą mailową bądź telefoniczną z naszą obsługą klienta w celu potwierdzenia terminu realizacji zamówienia.

Kategorie

Promocje

J&W Panel kancelaryjny

JWPK_X

Nowy produkt

Zapytaj o produkt celem wyceny.

Panel kancelaryjny

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynku w kwestii dostosowania pomieszczeń kancelarii tajnej do wymagań Ustawy O Ochronie Informacji Niejawnych z dnia 22 stycznia 1999 oraz aktów wykonawczych, m.in. Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 18 października 2005 w sprawie organizacji i funkcjonowania kancelarii tajnych i Załącznikiem do w/w Rozporządzenia oraz Zarządzenia Nr 25/MON Ministra Obrony Narodowej z dnia 17 listopada 2005r. firma J&W opracowała nowy produkt PANEL KANCELARYJNY

Certyfikaty do przechowywania

Panel spełniając wymagania normy PN-EN 1143-1: 2000 klasa I :

  • umożliwia również wybudowanie wewnątrz strefy pomieszczenia magazynowego, w którym dozwolone jest przechowywanie dokumentów lub materiałów opatrzonych klauzulą tajności: „POUFNE", „TAJNE" I „ŚCIŚLE TAJNE" poza szafami stalowymi, bezpośrednio na regałach,
  • takie pomieszczenie staje się jedynym rozwiązaniem dla jednostek organizacyjnych przechowujących lub przetwarzających informacje niejawne, o wielkościach niestandardowych, jak mapy, rysunki, plany itp., które do chwili obecnej trudno było umieścić w standardowych szafach stalowych czy sejfach.

Specyfikacja

Panel kancelaryjny

Budowa:
Dwupłaszczowa z blachy stalowej o grubości 2,0 mm, wzmocniona wewnętrznie dodatkową blachą o grubości 2 mm, z wypełnieniem izolującym w postaci wełny mineralnej niepalnej - efektywna grubość 51 mm.

Zastosowanie:

Panel kancelaryjny służy m.in. do wygrodzenia strefy bezpieczeństwa, w obrębie, której utworzone zostaną pomieszczenia kancelaryjne.

Stanowiąc jednocześnie konstrukcję lekką, a wytrzymałą staje się czasem jedyną alternatywą do przystosowania ścian zewnętrznych kancelarii zgodnie z wymogami bez nadmiernego obciążania stropu budynku.

Stosując zaproponowane rozwiązanie w sposób łatwy i szybki możemy uzyskać ścianę wzmocnioną o nośności granicznej odpowiadającej, co najmniej konstrukcji murowanej z cegły pełnej o grubości 250 mm.

Masa pojedynczego wzmocnienia o wymiarach powierzchni ściany 0,5 m x 3,0 m wynosi tylko 78 kg.

Rodzaje wykończenia

Standardowe kolory

Drzwi antywłamaniowe w wersji standardowej wykończone są lakierem z szerokiej gamy palety RAL.

Możliwość zastosowania różnych wykończeń po obu stronach skrzydła drzwiowego + dwukolorowa ościeżnica.

Paleta RAL poniżej.