Kategorie

Promocje

Niszczarka Rexel Auto+ 500X

4NR059

Nowy produkt

7 433,00 zł brutto

6 043,09 zł netto

Termin realizacji do 3 tygodni.

Niszczarka Rexel Auto+ 500 to niezwykle wydajna ogólnobiurowa niszczarka dokumentów z automatycznym podajnikiem zaprojektowana by uprościć niszczenie dokumentów. Dzięki rewolucyjnej technologii automatycznego cięcia Rexel nie trzeba usuwać zszywek i spinaczy przed zniszczeniem dokumentu. Może ona w trybie ciągłym niszczyć do 500 arkuszy, oszczędzając czas i pozwalając na kontynuowanie pracy.

Rexel Auto+ 500 to niszczarka o średnich standardach bezpieczeństwa (DIN 4), która tnie papier na niemożliwe do odczytania ścinki konfetti (4 x 40 mm) dzięki czemu jest doskonała do niszczenia dokumentów zawierających poufne dane. Ta niszczarka wyposażona jest w wyjmowany 80-litrowy kosz z okienkiem, który mieści do 850 arkuszy pociętego papieru, co oznacza, że rzadziej wymaga opróżniania.

Auto+ 500 to niezwykle cicha niszczarka (mniej niż 60DBA) z najnowszej generacji panelem LCD, który informuje użytkownika o włączeniu niszczarki lub o konieczności ostygnięcia.

Zabezpiecz poufne i ważne informacje przed kradzieżą, niszcząc wszystkie dokumenty domowe lub biznesowe, które mogłyby narazić Ciebie lub firmę w przypadku kradzieży danych. Niszczarka Auto+ 500 została zaprojektowana do automatycznego niszczenia dokumentów bez konieczności ciągłego ładowania papieru. W przeciwieństwie do innych niszczarek z automatycznym podajnikiem nie wymaga się usuwania zszywek i spinaczy, oszczędzając czas, który można wykorzystać na inne zadania. Możesz być pewny, że niszczarka Auto+ 500 to urządzenie niezbędne w każdym biurze domowym, które wymaga bezpiecznego niszczenia niewielkiej ilości dokumentów.

Niszczarka Auto+ 500 o wadze 36.5 kg oraz o wymiarach 955 (Wys.) x 645 (Szer.) x 650 (Gł.) mm wyposażona jest w kółka, aby ułatwić jej przemieszczanie.

Cechy produktu:

 • Poziom bezp. DIN: 4 (ścinki 4x40 mm)
 • Tnie max.: 500 kartek (automatycznie), 10 kartek (podawanych ręcznie)
 • Pojemność kosza: 80 litrów (850 kartek)
 • Auto Start/Stop
 • Zabezpieczenie przed przegrzaniem
 • Automatyczne wyłączenie przy zdjętej głowicy
 • Funkcja cofania papieru
 • Cięcie: papier, karty kredytowe, zszywki, spinacze, płyty CD
 • Gwarancja 2 lata / 20 na noże
 • Waga: 36.5 kg
  Wysokość (wymiar zewnętrzny) [mm]955
  Szerokość (wymiar zewnętrzny) [mm]645
  Głębokość (wymiar zewnętrzny) [mm]650
  Waga [kg]36,5
  Pojemność [L]80
  Poziom bezpieczeństwa : P4
  Cięcie kartek max500
  Pojemność kosza [L]80
  Gwarancja [lata]2
  Cięciekarta kredytowa
  Cięciezszywki
  Cięciepapier
  Cięciespinacze
  Cięciepłyty CD