Kategorie

Niszczarka Rexel Mercury REX1023

REX1023

Nowy produkt

1 278,35 zł brutto

1 039,31 zł netto

Zapytaj o dostępność produktu

Niszczarka Rexel Mercury REX1023, zaprojektowana, aby zmieścić się pod biurko, wyposażona w wyraźny wyświetlacz LED oraz technologię zapobiegania zacięciom papieru Mercury. 

Niszczarka Rexel Mercury REX1023

Model zaprojektowany na potrzeby kadry biurowej, która potrzebuje niszczyć dokumenty szybko, ale także pewnie.

Niszczarka Rexel Mercury REX1023, zaprojektowana, aby zmieścić się pod biurko, wyposażona w wyraźny wyświetlacz LED oraz technologię zapobiegania zacięciom papieru Mercury jest szybkim, prostym w obsłudze urządzeniem służącym do niszczenia dokumentów zawierających informacje poufne. Jest to rozwiązanie często wybierane przez zapracowanych dyrektorów firm i specjalistów pracujących w domu.

Niezależnie od tego, czy chcesz zabezpieczyć się przed kradzieżą danych osobowych, czy uniknąć przecieków informacji ta niszczarka o wysokim poziomie bezpieczeństwa zmieni dokumenty w ścinki w sposób szybki, cichy i wydajny.

Zniszczy również karty kredytowe, zszywki i spinacze biurowe.

Bezpieczeństwo: wytrzymałe ostrza o wysokiej wydajności potną dokumenty wzdłuż i wszerz, aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa (poziom 3). Szczegóły dotyczące klientów, wyciągi z kart kredytowych, dokumenty dotyczące personelu - wszelkie materiały poufne można zredukować do kawałeczków o kształcie confetti o rozmiarze 4 x 50 mm w ciągu kilku sekund.

Szybkość i prostota w obsłudze: ta niszczarka o wysokiej wydajności umożliwia zniszczenie do 10 arkuszy jednorazowo (lub 11 arkuszy o gramaturze 70 g/m2), również niepotrzebne zszywacze i spinacze biurowe, dzięki czemu nie tracisz cennego czasu na usuwanie ich ręcznie. Może nawet zniszczyć karty kredytowe, uniemożliwiając ich ponowne złożenie. Technologia zapobiegania zacięciom papieru Mercury ostrzega użytkowników przed wkładaniem zbyt dużej ilości papieru, zapobiegając czasochłonnym zacięciom papieru.

Praktyczność: Niszczarka Rexel Mercury REX1023 mierzy zaledwie 413 mm (wysokość) x 270 mm (szerokość) x 471 mm (głębokość), a dzięki wbudowanym uchwytom i prowadnicom na podstawie można łatwo wsunąć ją pod biurko bez konieczności podnoszenia się z fotela. Wysuwany pojemnik można łatwo opróżnić, a przezroczyste okienko pozwala zobaczyć, kiedy pojemnik jest pełny, i uniknąć przepełnienia i zacięć. Duży pojemnik o pojemności 23 litrów zmieści do 210 arkuszy, dzięki czemu nie trzeba często go opróżniać. Osobno można zakupić torby do recyklingu papieru – jest to prosty i przyjazny dla środowiska sposób na pozbycie się odpadów biurowych.

Bezpieczeństwo: Niszczarka Mercury REX1023 wyłącza się automatycznie po 2 minutach bezczynności, aby oszczędzać energię i zapewnić bezpieczeństwo. Niszczarka spełnia międzynarodowe standardy dotyczące zabezpieczeń przed urazami palców, a wbudowany termostat wykrywa, kiedy niszczarka się przegrzewa i automatycznie przełącza ją w tryb chłodzenia.

Praca w ciszy: poziom hałasu niszczarki Rexel Mercury REX1023 jest poniżej 55 dBA, co sprawia, że urządzenie jest idealne do użytkowania w pomieszczeniach biurowych dzielonych przez wielu pracowników lub działach, w których przetwarza się skomplikowane informacje i wymaga się wysokiego poziomu koncentracji.

Niszczarka Rexel Mercury REX1023 objęta jest dwuletnią gwarancją, jej zakup jest więc całkowicie bezpieczny.

Certyfikaty do przechowywania

 • Bezpieczeństwo : P3 (ścinki 4 x 50mm) zgodnie z normą DIN 66399.

Specyfikacja

 • Technologia Mercury - zapobieganie zacięciom papieru
 • Czerwone i zielone światło sygnalizuje podawanie zbyt dużej ilość papieru
 • Bezpieczeństwo użytkowania: FingerSafe + 3 stopnie zabezpieczenia
 • Cofanie papieru
 • Zabezpieczenie przed przegrzaniem
 • Cięcie: papier, karty kredytowe, zszywki, spinacze biurowe, laminowane dokumenty, folie do rzutników
 • Automatyczne wyłączenie przy wyjętym koszu
 • Automatyczne wyłączenie po 10 minutach bezczynności
 • Szczelina wejściowa: 230 mm
 • Wysokość: 41 cm
 • Cicha praca: 55 dB
 • Auto Start-Stop
 • Tnie do 11 kartek jednocześnie
 • Bezpieczeństwo: DIN 3 (ścinki 4 x 50 mm)
 • Pojemność kosza: 23l
 • Gwarancja: 2 lata / 7 lat na noże
  Wysokość (wymiar zewnętrzny) [mm]410
  Poziom bezpieczeństwa : P3
  Cięcie kartek max11
  Pojemność kosza [L]23
  Gwarancja [lata]2
  Cięciefolie do rzutników
  Cięciekarta kredytowa
  Cięciezszywki
  Cięciepapier
  Cięciespinacze
  Cięcielaminowane dokumenty
  Technologia MERCURYTak
  Technologia antyzacięciowaTak
Polecamy inne produkty z tej kategorii :