W związku z sytuacją epidemiologiczną oraz opóźnieniami w dostawach od producentów, przed zamówieniem prosimy o kontakt drogą mailową bądź telefoniczną z naszą obsługą klienta w celu potwierdzenia terminu realizacji zamówienia.

Kategorie

Promocje

Niszczarka Rexel Mercury RLX20

RLX20

Nowy produkt

8 518,37 zł brutto

6 925,50 zł netto

Zapytaj o dostępność produktu

Nowoczesna niszczarka Mercury RLX20 dla dużych biur zapewnia bezpieczeństwo poufnych dokumentów, tnąc je na drobne ścinki konfetti. 

Niszczarka Rexel Mercury RLX20

Technologia czujnikowa Mercury zapobiega zacięciom papieru; niszczy do 20 kartek naraz. Wysuwana rama na worki do recyklingu, mieszczące do 1250 pociętych kartek zapewnia łatwe opróżnianie ścinków.

Duża niszczarka biurowa Rexel Mercury RLX20 to model przeznaczony dla dużych biur zatrudniających 20 lub więcej pracowników, zapewniający poziom bezpieczeństwa S3, co oznacza, że urządzenie tnie papier na całkowicie niemożliwe do odczytania skrawki typu confetti (o rozmiarach 4 x 40 mm) doskonałe zabezpieczenie ważnych danych.

Wyposażony w rewolucyjną technologię zapobiegania zakleszczeniu papieru Mercury jam free, model RLX20 posiada jasną lampkę kontrolną znajdującą się tuż obok otworu wlotowego papieru, sygnalizującą, że użytkownik usiłuje włożyć zbyt dużo papieru naraz do urządzenia. Czerwona lampka kontrolna oznacza, że należy wyjąć kilka kartek papieru, natomiast zapalenie się lampki zielonej sygnalizuje, że ryzyko zakleszczenia nie istnieje.

Model RLX20 to bardzo cicha niszczarka, która umożliwia niszczenie maksymalnie 22 kartek papieru o gramaturze 70 g/m2 w trybie ciągłym. Niszczy również płyty CD, karty kredytowe, spinacze i zszywacze do papieru. Przeznaczona w szczególności do niszczenia dużej ilości dokumentów, jest wyposażona w wyciąganą ramę o pojemności 115 litrów, przeznaczoną do przechowywania worków plastikowych lub papierowych, które mogą pomieścić maksymalnie 1100 kartek papieru o gramaturze 70 g/m2. Tak duży pojemnik oznacza, że niszczarka nie musi być często opróżniana. Przednie drzwi i wyciągana rama są zaprojektowane w sposób zapewniający, że opróżnianie urządzenia jest niezwykle łatwe. Ponadto urządzenie zatrzymuje się automatycznie, gdy worek jest pełny sygnalizując konieczność opróżnienia. Niszczarka RLX20 automatycznie przełącza się do trybu oszczędzania energii.

Automatyczne smarowanie jest nową funkcją w seriach urządzeń przeznaczonych do obsługi całych działów. Automatyczne smarowanie głowicy tnącej w odpowiednich odstępach czasu zapewnia lepsze działanie i dłuższe użytkowanie niszczarki.

Stosuj tylko olej do niszczarek Rexel - patrz w "Akcesoria do niszczarek".

Certyfikaty do przechowywania

 • Bezpieczeństwo : P4 (ścinki 4 x 40 mm) zgodnie z normą DIN 66399.

Specyfikacja

 • Auto Start-Stop
 • Cofanie papieru
 • Technologia mercury
 • Niszczy do 20 kartek jednocześnie (80 gsm),22 kartki(70 gsm)
 • Zabezpieczenie przed przegrzaniem
 • Automatyczne wyłączenie przy zdjętym koszu
 • Wysokość: 90 cm
 • Poziom bezpieczeństwa: DIN 4 (ścinki 4x40 mm)
 • Cięcie: papier, CD, karty kredytowe, zszywki, spinacze biurowe, laminowane dokumenty, folie do rzutników
 • Pojemność kosza: 115l (do 1100 kartek A4)
 • Gwarancja: 2 lata / 20 lat na noże
  Wysokość (wymiar zewnętrzny) [mm]900
  Szerokość (wymiar zewnętrzny) [mm]540
  Głębokość (wymiar zewnętrzny) [mm]540
  Waga [kg]65
  Poziom bezpieczeństwa : P4
  Cięcie kartek max22
  Pojemność kosza [L]115
  Gwarancja [lata]2
  Cięciefolie do rzutników
  Cięciekarta kredytowa
  Cięciezszywki
  Cięciepapier
  Cięciespinacze
  Cięcielaminowane dokumenty
  Cięciepłyty CD
  Technologia MERCURYTak
  Technologia antyzacięciowaTak
Polecamy inne produkty z tej kategorii :