Kategorie

Niszczarka Rexel Mercury RLS32

RLS32

Nowy produkt

7 571,88 zł brutto

6 156,00 zł netto

Zapytaj o dostępność produktu

Nowoczesna niszczarka Mercury dla biur o dużych potrzebach w zakresie niszczenia, zapewnia bezpieczeństwo, tnąc dokumenty na paski. 

Niszczarka Rexel Mercury RLS32

Technologia czujnikowa Mercury zapobiega zacięciom papieru; niszczy do 32 kartek naraz. Wysuwana rama na worki do recyklingu, mieszczące do 1250 pociętych kartek zapewnia łatwe opróżnianie ścinków.

Duża niszczarka biurowa Rexel Mercury RLS32 to model przeznaczony dla dużych biur zatrudniających 20 lub więcej pracowników, zapewniający poziom bezpieczeństwa S2, co oznacza, że urządzenie tnie papier na cienkie paski (o szerokości 5,8 mm) doskonałe rozwiązanie w zakresie standardowego niszczenia dokumentów.

Wyposażony w rewolucyjną technologię zapobiegania zakleszczeniu papieru Mercury jam free, model RLS32 posiada jasną lampkę kontrolną znajdującą się tuż obok otworu wlotowego papieru, sygnalizującą, że użytkownik usiłuje włożyć zbyt dużo papieru naraz do urządzenia. Czerwona lampka kontrolna oznacza, że należy wyjąć kilka kartek papieru, natomiast zapalenie się lampki zielonej sygnalizuje, że ryzyko zakleszczenia nie istnieje.

Model RLS32 to bardzo cicha niszczarka, która umożliwia niszczenie maksymalnie 34 kartek papieru o gramaturze 70 g/m2 w trybie ciągłym. Niszczy również płyty CD, karty kredytowe, spinacze i zszywacze do papieru. Przeznaczona w szczególności do niszczenia dużej ilości dokumentów, jest wyposażona w wyciąganą ramę o pojemności 115 litrów, przeznaczoną do przechowywania worków plastikowych lub papierowych, które mogą pomieścić maksymalnie 950 kartek papieru o gramaturze 70 g/m2. Tak duży pojemnik oznacza, że niszczarka nie musi być często opróżniana. Przednie drzwi i wyciągana rama są zaprojektowane w sposób zapewniający, że opróżnianie urządzenia jest niezwykle łatwe. Ponadto urządzenie zatrzymuje się automatycznie, gdy worek jest pełny, sygnalizując konieczność opróżnienia.

Automatyczne smarowanie jest nową funkcją w seriach urządzeń przeznaczonych do obsługi całych działów. Automatyczne smarowanie głowicy tnącej w odpowiednich odstępach czasu zapewnia lepsze działanie i dłuższe użytkowanie niszczarki

Stosuj tylko olej do niszczarek Rexel - patrz w "Akcesoria do niszczarek".

Certyfikaty do przechowywania

 • Bezpieczeństwo : P2 (paski 5,8mm) zgodnie z normą DIN 66399.

Specyfikacja

 • Poziom bezpieczeństwa : P2 (paski 5,8 mm)
 • Tnie max.: 32 kartki
 • Pojemność kosza: 115 litrów (950 kartek)
 • Auto Start/Stop
 • Technologia Mercury - brak zacięć papieru
 • Zabezpieczenie przed przegrzaniem
 • Automatyczne wyłączenie przy zdjętej głowicy
 • Szczelina wejściowa 260 mm
 • Cięcie: CD, papier, karty kredytowe, zszywki, spinacze, laminowane dokumenty, folie do rzutników
 • Cofanie papieru
 • Cicha, tylko 55 dB
 • Gwarancja 2 lata / 20 na noże
  Wysokość (wymiar zewnętrzny) [mm]890
  Szerokość (wymiar zewnętrzny) [mm]540
  Głębokość (wymiar zewnętrzny) [mm]540
  Waga [kg]50
  Poziom bezpieczeństwa : P2
  Cięcie kartek max33
  Pojemność kosza [L]115
  Gwarancja [lata]2
  Cięciefolie do rzutników
  Cięciekarta kredytowa
  Cięciezszywki
  Cięciepapier
  Cięciespinacze
  Cięcielaminowane dokumenty
  Cięciepłyty CD
  Technologia MERCURYTak
  Technologia antyzacięciowaTak
Polecamy inne produkty z tej kategorii :